Wilt u graag meer informatie, heeft u een vraag? Neem contact met ons.

Maatschappelijke zetel

Groep Caenen Capital Fund NV

Leopoldlaan121

8430Middelkerke

059 40 40 40

info@gccf.be

Guest House

Groep Caenen Capital Fund NV

Oostendsebaan140

8470Gistel

059 40 40 40

info@gccf.be

Division Netherlands

Groep Caenen Capital Fund NL NV

Koningin Julianaweg23

2264 BALeidschendam

+31 (0)70 222 6002

info@gccf.be


Gregory Caenen

Gedelegeerd bestuurder

Vaste vertegenwoordiger van

Groep Caenen Holding NV

gregory@gccf.be

Steve Degrieck

Gedelegeerd bestuurder

Vaste vertegenwoordiger van

Devan Holding bvba

steve@gccf.be

Thomas Buchm├╝ller

COO - Chief Operating Officer

thomas@gccf.be

Tim Van Zele

Lid Raad van bestuur

Vaste vertegenwoordiger van

TCMR bvba

tim@gccf.be

Pom Grootaert

Project Analyst

pom@gccf.be

Sabrina Rys

Office Manager

sabrina@gccf.be