Wilt u graag meer informatie, heeft u een vraag? Neem contact met ons.

Maatschappelijke zetel

Groep Caenen Capital Fund NV

Leopoldlaan 121

8430 Middelkerke

059 40 40 40

info@gccf.be

Guest House

Groep Caenen Capital Fund NV

Oostendsebaan 140

8470 Gistel

059 40 40 40

info@gccf.be

Division Netherlands

Groep Caenen Capital Fund NV

Frederik Hendrikplein 33

2582 AX Den Haag

+31 (0)70 222 6002

info@gccf.be


Gregory Caenen

Gedelegeerd bestuurder

Vaste vertegenwoordiger van

Groep Caenen Holding NV

gregory@gccf.be

Steve Degrieck

Gedelegeerd bestuurder

Vaste vertegenwoordiger van

Devan Holding bvba

steve@gccf.be

Thomas Buchm├╝ller

COO - Chief Operating Officer

thomas@gccf.be

Tim Van Zele

Lid Raad van bestuur

Vaste vertegenwoordiger van

TCMR bvba

tim@gccf.be

Emile Steyaert

Project Analyst

emile@gccf.be

Vicky Traen

Project Analyst

vicky@gccf.be

Sabrina Rys

Office Manager

sabrina@gccf.be