Contacteer ons Of stel uw vraag:

Maatschappelijke zetel

NV Groep Caenen Capital Fund
Leopoldlaan 121
8430 Middelkerke

Gregory caenen  

Gedelegeerd Bestuurder

Voorzitter Raad van Bestuur
NV Groep Caenen Holding
Vertegenwoordigd door
Dhr. Gregory Caenen
gregory@groepcaenencapitalfund.be

 

   
Steve Degrieck  

Gedelegeerd Bestuurder

Devan Holding bvba
Vertegenwoordigd door
Dhr. Steve Degrieck
steve@groepcaenencapitalfund.be

 

   
Tim Van Zele  

Lid Raad van Bestuur

TCMR bvba
Vertegenwoordigd door
Dhr. Tim Van Zele
tim@groepcaenencapitalfund.be

     
Tim Van Zele  

Office Management

Mevr. Sabrina Rys
sabrina@groepcaenencapitalfund.be

     
Tim Van Zele  

COO - Chief Operating Officer

Dhr. Thomas Buchmüller
thomas@groepcaenencapitalfund.be

     
Tim Van Zele  

Project Analyst

Dhr. Emile Steyaert
emile@groepcaenencapitalfund.be

     
Tim Van Zele  

Lid Adviesraad

Jean-Pierre De Backere
Gedelegeerd bestuurder d'Arta NV

     
Tim Van Zele  

Lid Adviesraad

Johan Verhelst
Gedelegeerd bestuurder
Groep Verhelst

     
Tim Van Zele  

Lid Adviesraad

Frederiek Wauters
advocaat

     
Tim Van Zele  

Lid Adviesraad

Steven Maeyaert
CEO Furnibo

     
Tim Van Zele  

Lid Adviesraad

Luc Aneca
voormalig kaderlid en bankdirecteur KBC

Tim Van Zele  

Lid Adviesraad

Johan Gitsels
zaakvoerder
G-tec bvba